Głównej zawartości

Pomagamy razem

stypendiumbanner

logo

Miło nam poinformować, że nasza Alpejska Baza Szkoleniowa – Pragelato, ugości w maju tego roku kolejną radosną grupę dzieci z Polski.
Tym razem szczęśliwcami będą dzieci i młodzież z Komunikacyjnego Klubu Sportowego Kolejarza (KKS Kolejarz).

KKS Kolejarz rozpoczął działalność w 1945 r. i nieprzerwanie działa do dzisiaj. Obecnie prowadzi szkolenia dzieci i młodzieży w trzech sekcjach: piłki nożnej, tenisa stołowego i hokeja na trawie. Sekcja hokeja na trawie w Gliwicach istnieje od 1948 r. W bogatej historii laskarze i laskarki zdobyli wiele medali mistrzostw Polski i Śląska. W ostatnich latach wywalczyli 5 medali Mistrzostw Polski tj. W 2015 r. wicemistrzostwo w Halowych Mistrzostwach Polski juniorek młodszych i Mistrzostwo Polski juniorek młodszych na boiskach trawiastych. W 2016 Halowe Mistrzostwo Polski juniorek, 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski juniorek młodszych i 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych.

Mamy nadzieję że wyjazd ten będzie dla wszystkich uczestników niezapomnianą przygodą, a olimpijski klimat Pragelato przyniesie nie tylko obfity wypoczynek, ale także silne natchnienie dla kolejnych sportowych sukcesów Sekcji.

Zobacz galerię z działań naszych podopiecznych