Głównej zawartości

Pomagamy razem

stypendiumbanner

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy kolejny, już 10 sezon szkoleń lawinowych!

W sezonie zimowym 2016/2017 we współorganizowanych i wspieranych przez nas szkoleniach wzięło udział prawie 200 osób. Gościliśmy osoby z wolnej ręki oraz grupy zorganizowane tj. przewodnicy górscy czy reprezentanci klubów górskich.

Szkolenia tradycyjnie odbywały się w okolicach Morskiego Oka w Tatrach. Pogoda, a w szczególności obfita pokrywa śnieżna dopisywała więc wszystko przebiegło zgodnie z planami.

Ale co najważniejsze, dopisywali Kursanci - pełni energii, chęci zdobywania nowej wiedzy i chęci wspierania naszej Fundacji! I to właśnie im składamy szczególne podziękowania! Gdyby nie Oni i ich zapał, nasza praca przecież nie miała by sensu.

Ze strony Fundacji dziękujemy także Tomkowi Nodzyńskiemu, Ani Czas i wszystkim Instruktorom ze Szkoły Górskiej Morskie Oko, realizującej i obsługującej szkolenia. Dziękujemy także Tatrzańskiemu Parkowi Narodowemu za formalne wsparcie oraz całej Obsłudze Schroniska w Morskim Oku za życzliwą gościnność i lokalową pomoc. Dziękując oczywiście nie możemy zapomnieć także o Wolontariuszach Fundacji wspomagających cały proces organizacji szkoleń, firmie Girsberger Elektronik ze Szwajcarii, za techniczną opiekę nad sprzętem treningowym i wszystkim darczyńcom którzy przekazali Fundacji środki, na uzupełnianie uszkodzonego sprzętu szkoleniowego!

Czas szybko ucieka więc pozostaje powiedzieć – Dziękujemy i do zobaczenia już niebawem w kolejnym sezonie!

A tymczasem zapraszamy do zobaczenia krótkiej galerii zdjęć ze szkoleń (fot. P. Chrustek).