Dla kogo jest Konkurs?

Konkurs „Minigranty im. Anny Pasek” dedykowany jest młodym i ambitnym zespołom studentów z pierwszego i drugiego stopnia studiów, które w swych badaniach i działaniach twórczo wykorzystują narzędzia i techniki geoinformacji oraz chcą rozwijać edukację w tym obszarze. 

Jak innym pomaga ten Konkurs?

Fundacja im. Anny Pasek od początku swojego istnienia w różnorodny sposób wspiera rozwój geoinformacji i badania wykorzystujące jej technologie. W tych działaniach zdajemy sobie sprawę, że sprawny rozwój wymaga zawsze wykwalifikowanej kadry, której budowanie należy rozpoczynać już na wczesnych etapach kształcenia. Działając wspólnie z młodymi badaczami i studentami, chcemy promować geoinformację i jej dorobek, także wśród młodzieży i nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Wierzymy, że w taki zintegrowany sposób, wspólnie zrobimy kolejny ważny krok w twórczym rozwijaniu nauk geograficznych, geoinformacji oraz edukacji z tym związanej.

  • Minigranty Fundacji im. Anny Pasek pomogą sfinansować Wasze ambitne pomysły.

  • Zwycięscy Konkursu zostaną dodatkowo nagrodzeni wyjazdem szkoleniowym z bezpiecznej turystyki górskiej. 

  • W puli dodatkowych wyróżnień znajdują się szkolenia w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Esri Polska. 

  • Poprzez Minigranty Fundacja im. Anny Pasek pomoże spełniać Wasze marzenia, a Wy jednocześnie razem z Fundacją, przyczynicie się do rozwoju nauki i edukacji w Polsce.

  • Dzięki Minigrantom im. Anny Pasek zdobędziecie cenne doświadczenie w pracy zespołowej, która będzie mieć bardzo praktyczne efekty.

Jak wziąć udział w Konkursie?

Żeby wziąć udział w Konkursie, należy w pierwszej kolejności zapoznać się z Regulaminem i dokumentacją konkursową. W kolejnym kroku należy zorganizować Zespół wnioskujący, opracować pomysł i rozpisać go na wymaganym Wzorze Wniosku. W ostatnim etapie podpisany Wniosek należy wysłać na wskazany adres email Fundacji i gotowe.

WNIOSKI NALEŻY WYSŁAĆ DO 31.12.2022 

Partnerzy Konkursu

Sponsor Główny Konkursu

Pobierz poniżej wymagany Wzór Wniosku