Fundacja im. Anny pasek jest organizacją pożytku publicznego typu NON-PROFIT. Pomagając nam stajesz się częścią naszych społecznych działań i pomagasz razem z nami. Poniżej proponujemy kilka sposobów na wspólne działanie.

Jeśli zechcesz, darowiznę finansową na nasze działania możesz najszybciej przekazać poprzez bezpieczną płatność online. To bardzo proste. Wciśnij odpowiedni przycisk poniżej wybierając domyślną kwotę lub ustaw kwotę samodzielnie wciskając przycisk „inna kwota”. Później wypełnij standardowy formularz przelewu i gotowe. Poniżej podajemy też nr konta do tradycyjnego przelewu.

20 zł

50 zł

100 zł

INNA KWOTA

Darowiznę finansową możesz też przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu na nasze konto bankowe w Alior Bank
(podając w tytule przelewu: „Darowizna na działalność Fundacji”)

nr konta Alior Bank: 70 2490 0005 0000 4530 8131 9160

SWIFT Alior Bank: ALBPPLPW

IBAN Alior Bank: PL 70 2490 0005 0000 4530 8131 9160

Bezpieczne płatności elektroniczne online obsługuje serwis:

Przekazanie 1,5 % swojego podatku to jedna z najprostszych form przekazania Fundacji im. Anny Pasek darowizny finansowej.
Wystarczy, że w corocznym zeznaniu podatkowym, w rubryce „Wniosek o przekazanie 1,5 % podatku należnego na rzecz OPP”, wpiszecie nasz numer KRS: 0000299655

Dziękujemy za Twoje wsparcie! 🙂

Podobają Ci się nasze cele, projekty i chciałbyś wspólnie z nami pomagać i rozwijać świat? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do wspólnej pracy w ramach wolontariatu.
Napisz do nas i wspólnie zastanowimy się, co możemy razem zrobić: fundacja@annapasek.org

3W to program partnerski, którego inspiracją było biznesowe sformułowanie „Win-Win”, oznaczające sytuację, w której nie ma „przegranych” i w której każda ze stron odnosi korzyść. 3W (Win-Win-Win), to nasza autorska wariacja, w której dostrzegamy wygraną w trójstronnej relacji: Fundacji-Partner-Ty.W praktyce program 3W oznacza dla Was po prostu dostęp do zniżek na różne kursy, produkty i usługi, które organizują nasi oficjalni Partnerzy. Ale to nie koniec dobroci. Uczestnictwo w sygnowanej transakcji, spowoduje, że organizator wesprze naszą Fundację darowizną, którą przeznaczymy na naszą działalność non-profit. Wam pomoże to w dalszym rozwoju i edukacji, a naszym partnerom w rozwoju ich dobrej działalności. Mamy więc tutaj taki prosty i skuteczny krąg dobroci.

Oferta w programie 3W dostępna wkrótce

Interesuje Cię jak Twoja firma lub Instytucja mogłaby stać się oficjalnym Partnerem lub Sponsorem naszej Fundacji? Jeśli tak, skontaktuj się proszę z nami i wspólnie przygotujemy ofertę współpracy: fundacja@annapasek.org

Poznaj nasze działania

Wybierz odpowiedni guzik i poznaj nasz działania
Projekty stypendialne
Projekty edukacyjne